محل تبلیغات شما

سلاااااااااااااممممم من برگشتتتتممممم

حالتون چطوره؟ با این اوضاع کرونا همه از کار و زندگیافتادن شما چطور

این دوماهی که آپ نکردم دلایل زیادی داشتم ولی بهونهنمیارم.

به نت دسترسی نداشتم و مغزم یاری نمیکرد که بنویسم.ازاونجایی که کامنت هم نداشتم دو ماه طول کشید تا انگیزه بگیرم و بیام.

فصل چهار سرزمین مردگان آپ میشه.سریعتر از قبل. میخوامزودتر تمومش کنم یه ساله که روش گیر کردم نمیتونم به بقیه داستانام برسم

پوستر موسترم که نداریم.

راستی میخوام یه پست بذارم توش نظرسنجیه.راجب داستان بعدیکه میخوام آپ کنم. حدودا پنج تا داستان شایدم بیشتر میذارم ببینم کدوم بیشتر رایمیاره. میشه همگی اعلام حضورکنید؟ میدونم کسایی هستن که داستانو میخونن و هیچکامنتی نمیذارن

اگه کامنتا کم باشه نمیتونم درست انتخاب کنم کدوم داستانا تو نظرسنجیباشنچون حدودا پونزده تا داستانه و به نظرتون نیاز دارم
بفرمایید ادامه.
راجب خود داستانم حرف دارم. آهای شمایی که میگفتید هیونگ جون خیلی لوس و تو مخه بیاید ببینید کی بوده و نمیدونستید بچم تو بازیگری جایزه طلایی برده
اون دو خطیم که نوشتم یکی تو تاریکی داره هیون و کیو رو دید میزنه همین هیونگ جون لوس و ننر خودمونه
عجیبه یه لحظه پیش خودتون نگفتید این بچه با این اخلاقا چجوری تو اون آزمایشگاه زیر زمینی زنده مونده؟ بعدم وقتی روبی دیدتش گفت پسره داشت نگهبانا رو میزد
حالا به خودتون زحمت ندید مرور نکنید خودم توضیح میدم تو روند داستان.
و آخ آخ که باید با هیون خدافظی کنید. هیون داره کمرنگ میشه دیگه.
(این پارتو دوست دارم نمیدونم چرا.)

Land Of The Death "Code: Deadend" Part.19

Land Of The Death "Code: Deadend" Part.18

Land Of The Death "Code: Deadend" Part.16

تو ,میخوام ,میشه ,کنم ,هیون ,داستان ,هیونگ جون ,با این ,لوس و ,طلایی بردهاون ,بردهاون دو

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سرگروه كلاس اول فرهنگی ادبی علمی آموزشی kosinbumbra فروشگاه عینک آفتابی ریبن | ارسال رایگان در راه مدرس وبلژیون همسفر مریم ابراهیم زاده Letitia's game Richard's style poetiseve وب تابلو ساز حرفه ای